ACO prvky

Odlučovače tuků

Odlučovače tuků ACO LipuSmart přinášejí nové inovativní řešení 4 v 1, které integruje funkci odlučovače tuku, nádoby pro odběr vzorků a čerpacího zařízení na předčištěnou vodu do jednoho zařízení s centrální řídící jednotkou.

Díky této kombinaci se výrazně redukuje čas potřebný k pečlivému plánování a umístění zařízení. Centrální řídící jednotka sdružuje samostatné ovládání odlučovače tuku a čerpacího zařízení. Hladký provoz je zajištěn pomocí vlastní přehledné grafiky, rozmístění ovládacích prvků, logovací funkce a signalizačního zařízení s GSM modulem s připojením do centrálního MaR systému budovy.
Více informací od výrobce

Výhody produktu

Nové inovativní řešení 4 v 1
Několik stupňů komfortní výbavy
Snadná instalace
Optimalizované rozměry dle šířek dveří
Minimalizace nákladů na vyprázdnění díky optimalizovaným nominálním velikostem
Materiál: Polyetylen (PE-HD)

Čerpací stanice

Déšť, šedá a černá voda, která se hromadí pod úrovní zpětného toku, musí být přiváděna do veřejné kanalizace přes automaticky pracující zvedací systém bez zpětného toku. Tato zásada platí pro rodinné domy i pro veřejné budovy nebo průmyslové závody.

Odpadní voda protéká jedním nebo více vstupy do sběrné nádoby zvedacího systému. Když odpadní voda ve sběrné nádrži dosáhne předem stanovené úrovně, čerpadlo se zapne automaticky a odpadní voda je čerpána do kanalizace přes tlakové potrubí.
Více informací od výrobce

Výhody produktu

Připraveno k připojení
Lze zvolit různé výšky vstupů
Individuálně nastavitelný použitelný objem
Optimalizované rozměry dle šířek dveří
Spolehlivé pneumatické ovládání hladiny

Nerezové žlaby

Podlahové vpusti ACO splňují požadavky pro všechny aplikace. Odtoky jsou k dispozici v různých velikostech s rozdílnými hodnotami průtoku. Důležitou součástí vpustí jsou krycí rošty, které jsou dostupné v několika provedeních a třídách nosnosti pro dosažení optimální užitné hodnoty a bezpečnosti. Při výběru správné podlahové vpusti hraje velkou roli také konstrukce podlahy - její hloubka a skladba. Podlahové vpusti ACO jsou k dispozici s vodorovným nebo svislým odtokem vhodným pro běžná hrdlová potrubí.
Více informací od výrobce

Druhy žlabů

Hygienické podlahové vpusti z nerezové oceli
Hygienické žlaby z nerezové oceli
Štěrbinové žlaby z nerezové oceli
Krabicové žlaby z nerezové oceli

Nerezové potrubí

Nerezové potrubí ACO PIPE® je kanalizační hrdlový potrubní systém. Jedná se o alternativu k plastovým a litinovým odpadním potrubním systémům. V potravinářském průmyslu, chemickém a farmaceutickém průmyslu, stejně jako v nemocnicích jsou do potrubí vypouštěny mimo běžnou odpadní vodu také agresivní látky. Potrubí je tak vystaveno výrazně vyššímu zatížení.

ACO PIPE již po mnoho let dokazuje svoji odolnost vůči agresivnímu prostředí. Velmi hladký povrch potrubí propůjčuje vynikající podmínky průtoku v potrubí, čímž se snižují intervaly čištění a riziko usazenin.
Více informací od výrobce

Výhody produktu

Volitelně z nerezové oceli třídy 1.4301 (AISI 304) nebo 1.4404 (AISI 316)
Zcela pasivované pro vysokou korozní odolnost
Nízký koeficient roztažnosti
Velmi nízká drsnost povrchu
Nízká hmotnost
Snadná instalace a vysoká flexibilita
Požárně bezpečné řešení
Na přání lze dodat elektrolyticky leštěné nebo lakované potrubí

Potřebujete nás? Napište nebo zavolejte.

Odpovědná osoba
Zdeněk Pečenka
Adresa
Vosmíkova 538, Humpolec
Telefon kancelář
+420 565 533 059


62545094
© 2024 Instalace-kanalizace.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
homeenvelopelicenseuserphone-handsetphone